Купівля

 

На даний час купівля квартири фактично можлива тільки у двох місцях. Це покупка квартири в будинку-новобудові і покупка квартири на вторинному ринку житла. Головний плюс нової квартири – це її новизна, безперечно. Гідність ж «старої» квартири у її ціновій привабливості.

Вибір місця розташування нової квартири обумовлений декількома обставинами, головні з яких – сума, яку ви  готові витратити на нове житло, зв’язок з нинішнім місцем проживання, ну і, природно, вимоги до якості квартири. Важлива і близькість до транспортних артерій.

Для придбання квартири в будинку-новобудові потрібно уважно вивчити документи продавця, що підтверджують його повноваження як продавця. Почати варто з документів, які відображають право на будівництво будинку як такого, перехід прав після закінчення будівництва. Це такі види документів як:

-Документ про надання земельної ділянки для будівництва житлового будинку між будівельною організацією і «Замовником будівництва»;

– Інвестиційний контракт між муніципалітетом і «Замовником будівництва»;

– Інвестиційний контракт між «Замовником будівництва» та співінвесторами.

Правовстановлюючими документами продавця можуть бути наступні документи:

– Договір поступки права інвестування, пайової участі у будівництві та ін, за яким продавець має право передавати свої права третім особам. Такий договір повинен бути зареєстрований у тому органі муніципалітету, який відповідає за будівництво.

– Договір доручення, за яким ріелторська фірма займається реалізацією квартир в будинку-новобудові.

Для перевірки «юридичної чистоти» квартири, яка купується на вторинному ринку нерухомості, слід звернути увагу на наступні обставини:

– Уважно вивчити правовстановлюючі документи на придбану квартиру.

– Необхідно отримати в організації, яка керує будинком, повну виписку з будинкової книги. Тобто виписку, в якій вказані всі особи, коли-небудь проживали в даній квартирі, із зазначенням адреси, за якою вони вибули. Необхідно уважно перевірити наявність в квартирі осіб, виписаних в місця позбавлення волі, самотньо проживали пенсіонерів, безвісти зниклих осіб, неповнолітніх дітей. У разі наявності самотньо проживали пенсіонерів або неповнолітніх дітей необхідно переконатися в тому, що вони зареєстровані за новим місцем проживання. Перевірка всіх цих даних убезпечить Вас від можливих домагань з боку «знову що з’явилися» власників квартири. Для перевірки всіх цих пунктів необхідна безпосередня участь поточного власника квартири. У випадку відмови такого власника на перевірку «юридичної чистоти» квартири, Вам варто задуматися про доцільність придбання такої квартири.

Ми, звичайно ж, разом з вами проведемо  «перевірку» квартири, адже знаємо всі «підводні камені» з даного питання.

Comments or questions are welcome.

* Поля помічені зірочкою обов`язкові до заповнення
Seo PackagesBlog Comment ServicesGov Backlinks   TOP.TOPUA.NET